Energetické Nápoje

4 položek celkem

Cena

3055
13055
blue bigjpgminQ 601x1024
30 Kč

Chtěl by jsi se dotknout samotného modré oblohy nebo oceánu s příchutí Blue z průzračně modrých bobulí, které tě vystřelí až do nebe? Tak to jsi tu správně.

Kód: 45
classic bigjpgminQ 604x1024
30 Kč

Chuť je to prostě klasická, ta barva je jako zlato a naprosto dokonalý zážitek. Nebo je potřeba říkat něco dalšího? Já jsi myslím že určitě ne. Ochutnej a uvidíš.

Kód: 51
che l 2
30 Kč

Tohle je Cherry a její třpytivá záře která pohltí prostě všechny. A takovou malou třešničkou nebo višní na dortu bude příval tajemné vesmírné energie.

Kód: 57
LpdByrX
55 Kč

Populární PRIME Hydration drink z dílny Logana Paula. S příchutí citrusu.

Kód: 60

Exkluzivní energetické nápoje značky BOMBA! Energy drink které pochází z Rakouska ve městě Deutschkreutz, kde mají více jak 20ti letou tradici. V České republice je úplnou novinkou která se značí velké oblibě. Značka BOMBA! Energy drink jsi za tuhle dlouhou tradici získalo designové ocenění na London Shine Awards, a proto jsou tak velmi oblíbené protože jsou velmi kvalitní a prostě bombově chutné.

BOMBA! Energy drink už zabodoval vedle takových velkých značek, jako jsou například Ballantine's, Beefeater nebo PepsiNicméně nedoporučujeme konzumaci mladistvým a kojícím  nebo těhotným ženám.

Dále vám chceme představit energetický nápoj SoStoned Cannabis Energy drink s příchutí konopí CBD s obsahem kofeinu, taurinu, sladidel a vitamínů.